Metody płatności

Formy płatności w sklepie RajHerbaty.pl

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  1. Przedpłata na konto przelewem standardowym - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Czas realiacji zamówieia wydłuży się 1-2 dni

  2. Płatność za pobraniem - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

  3. Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności
  • PayU - najskuteczniejszy system płatności online na rynku. Realizuj szybkie przelewy internetowe bez wypełniania zbędnych formularzy.  Możesz skorzystać zapłacić przez Blik, Visa Checkout, Masterpass,
  • Przelewy24 - systemu PayPal operator płatności online
  • Masterpass nowoczesny elektroniczny portfel płatniczy służący do dokonywania płatności w Internecie. W praktyce oznacza to, że rejestrujesz swoje karty płatnicze w systemie tylko raz, a Twoje płatności dokonywane są automatycznie. Kiedy chcesz zapłacić za zakupy, nie musisz za każdym razem sięgać po kartę i wprowadzać jej danych. Twoja płatność zostanie zrealizowana automatycznie poprzez obciążenie wybranej karty, którą zapiszesz w portfelu Masterpass. więcej >> https://masterpass.com/pl-pl/faqs/pomoc.html.
  • Płatności elektroniczne do których zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności.   Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Płatności realizowane we współpracy z firmą PayU jak i Przelewy24 Umożliwiają niemal natychmiastowe opłacenie zamówienia z konta osobistego lub za pomocą karty kredytowej. Usługa współpracuje praktycznie ze wszystkimi bankami funkcjonującymi na terenie naszego kraju. System płatności w naszym serwisie Rajherbaty.pl jest bezpiecznie szyfrowanym systemem SSL / TLS gdzie  poufne dane są zabezpieczone i trudniejsze do przechwycenia, odczytania i zmiany.

 

Promocje • Herbata • Kawa • Akcesoria
Pezzetti Luxexpress Kawiarka 6TZ
Pezzetti Luxexpress Kawiarka 6TZ
114,00 zł 101,46 zł
szt.
Kawiarka Pedrini Celebration 3TZ
Kawiarka Pedrini Celebration 3TZ
129,00 zł 114,81 zł
Bombilla z pierścieniem Czarnym + szczoteczka
Bombilla z pierścieniem Czarnym + szczoteczka
42,00 zł 39,00 zł
szt.
Zestaw do Herbaty Matcha
Zestaw do Herbaty Matcha
184,00 zł 164,00 zł
szt.
PEZZETTI 3 USZCZELKI + SITKO ALU 6 TZ
PEZZETTI 3 USZCZELKI + SITKO ALU 6 TZ
15,94 zł 14,19 zł
szt.
Uszczelki Uniwersalne 6TZ GAT
Uszczelki Uniwersalne 6TZ GAT
15,94 zł 14,19 zł
szt.
Kawiarka Pedrini Steel Moka Indukcja 6TZ
Kawiarka Pedrini Steel Moka Indukcja 6TZ
164,00 zł 145,96 zł
Kubek - Loui Jover (CARMANI)
Kubek - Loui Jover (CARMANI)
82,08 zł 79,94 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl