Metody płatności

Formy płatności w sklepie RajHerbaty.pl

W zależności od wartości zamówienia, wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

  1. Przedpłata na konto przelewem standardowym - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia. Czas realiacji zamówieia wydłuży się 1-2 dni

  2. Płatność za pobraniem - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatę za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

  3. Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania wpłaty za pośrednictwem Internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności
  • PayU - najskuteczniejszy system płatności online na rynku. Realizuj szybkie przelewy internetowe bez wypełniania zbędnych formularzy.  Możesz skorzystać zapłacić przez Blik, Visa Checkout, Masterpass,
  • Przelewy24 - systemu PayPal operator płatności online
  • Masterpass nowoczesny elektroniczny portfel płatniczy służący do dokonywania płatności w Internecie. W praktyce oznacza to, że rejestrujesz swoje karty płatnicze w systemie tylko raz, a Twoje płatności dokonywane są automatycznie. Kiedy chcesz zapłacić za zakupy, nie musisz za każdym razem sięgać po kartę i wprowadzać jej danych. Twoja płatność zostanie zrealizowana automatycznie poprzez obciążenie wybranej karty, którą zapiszesz w portfelu Masterpass. więcej >> https://masterpass.com/pl-pl/faqs/pomoc.html.
  • Płatności elektroniczne do których zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności.   Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Płatności realizowane we współpracy z firmą PayU jak i Przelewy24 Umożliwiają niemal natychmiastowe opłacenie zamówienia z konta osobistego lub za pomocą karty kredytowej. Usługa współpracuje praktycznie ze wszystkimi bankami funkcjonującymi na terenie naszego kraju. System płatności w naszym serwisie Rajherbaty.pl jest bezpiecznie szyfrowanym systemem SSL / TLS gdzie  poufne dane są zabezpieczone i trudniejsze do przechwycenia, odczytania i zmiany.

 

Promocje • Herbata • Kawa • Akcesoria
Bombilla stalowa z pierścieniem  19 cm
Bombilla stalowa z pierścieniem 19 cm
17,40 zł 16,10 zł
szt.
Zestaw - kubek 600ml, puszka, skapek
Zestaw - kubek 600ml, puszka, skapek
108,00 zł 98,00 zł
szt.
Prezent z herbatami w rożku i konfitury
Prezent z herbatami w rożku i konfitury
74,20 zł 69,00 zł
szt.
 Wielkanocny Zestaw prezentowy
Wielkanocny Zestaw prezentowy
37,00 zł 29,40 zł
szt.
Zestaw do Herbaty Matcha
Zestaw do Herbaty Matcha
164,00 zł 156,00 zł
szt.
Czyścik do bombilli
Czyścik do bombilli
4,94 zł 2,99 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl