Skontaktuj się!

Porcelana Churchill to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm zajmujących się produkcją wysokiej, jakości porcelany. Jest to manufaktura działająca od ponad 220 lat i dzięki swojemu ogromnemu doświadczeniu i przebogatej historii jest niekwestionowanym ekspertem w dziedzinie produkcji porcelany. Jej powstanie datuję się na rok 1795 w angielskim, słynnym z ceramiki miasteczku Stoke-on-Trent.
Obecnie koncern Churchill jest jednym z największych producentów porcelany i kamionki w Wielkiej Brytanii oraz właścicielem wielu własnych, znanych marek Queens oraz firm wchodzących w skład koncernu, a także znanych i lubianych kolekcji, jak np.:  Alex Clark, The Caravan Trail.

Oprócz wyjątkowej wytrzymałości swoich produktów Churchill kreuje wyśmienitym designem, wyjątkowymi kolorami oraz kształtami. Brytyjska firma kształtuje trendy w świecie. Na rynku prezentuje produkty kubki z motywami zaczerpniętymi z natury w intensywnych kolorach, które pięknie zaprezentują się na każdym stole, tworząc domową, przytulną atmosferę.

Kubek - The Miklman Churchill Kubek - The Miklman Churchill
Cena: 54,00 zł
zobacz więcej
Kubek - Wellies Kubek - Wellies
Cena: 72,00 zł
zobacz więcej
Kubek - The Nanny Kubek - The Nanny
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
Kubek Churchill Rooster Kubek Churchill Rooster
Cena: 52,00 zł
zobacz więcej
Kubek Couture Guadalupe Kubek Couture Guadalupe
Cena: 76,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kubek - Orchard Road Kubek - Orchard Road
Cena: 72,00 zł
szt.
zobacz więcej
Kubek Churchill Papuga Kubek Churchill Papuga
Cena: 42,00 zł
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl