Akcesoria do herbaty Matcha

Chasen miotełka do sproszkowanej herbaty, łyżeczka.

Zielona herbata matcha to sproszkowana propozycja dla tych, co chcą oczyścić swój organizm z toksyn lub wzmocnić i poprawić swoją odporność.

Podobnie jak zielona herbata, matcha pochodzi z rośliny Camellia sinensis. Regularne picie zielonej herbaty może zredukować tłuszcz i schudnąć, a także może zmniejszyć uszkodzenia wywołane nikotyną. Zielona herbata sproszkowana to herbata niesfermentowana, która zachowuje naturalne składniki świeżych liści i zawiera wiele składników odżywczych, takich jak polifenole herbaty, katechiny, chlorofil, kofeina, aminokwasy i witaminy. Te naturalne składniki odżywcze zielonej herbaty mają specjalne działanie, które jest poza zasięgiem innych herbat.

Matcha herbata i chasen

Matcha to wyjątkowy rodzaj zielonej herbaty wytwarzanej przez zbieranie młodych liści herbaty, a łodygi i żyły są usuwane i mielene ich na jasnozielony proszek.  Liście matcha rosną na zacienionych krzewach zielonej herbaty co zwiększa zawartość chlorofilu w liściach, dzięki czemu są one jasnozielone i pełne składników odżywczych. Wykazano, aby poprawić uwagę, pamięci, i czas reakcji. Zawiera również kofeinę i L-teaninę, które mogą poprawić kilka aspektów funkcji mózgu.

Kofeina zawarta w herbacie matcha porównania

250 ml napoju  Średnia zawartość kofeiny

Zielona herbata

24 do 40 mg

Czarna herbata

14 to 61 mg

Matcha

25 to 70 mg

Parzona kawa

85 to 200 mg

Matcha jako barwink do ciasta

 

 Matcha jako naturalny barwnik do ciasta

 

https://rajherbaty.pl/pl/n/list

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl